Webtentvizle.com - İyi Seyirler Diler.

Tv8 Canlı izle

Tv8 Canlı Yayın İzle Tv8, 08 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya bünyesinde yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Acun Medya'ya geçmesiyle beraber format değişikliğine giderek tv8 eğlence kanalı oldu. Eylül 2014'ten itibaren Acun Medya'daki tüm programlar tv8'e taşındı. Ayrıca kanal İspanya Kral Kupası, İtalya Kupası karşılaşmalarının yayın hakkını satın aldı. 1 Eylül 2014 saat 20.00'ta logosunu, jeneriklerini ve sloganını değiştirdi. Aynı zamanda Digiturk platformu üzerinden de eş zamanlı HD yayına geçti. 18 Şubat 2015'te TV8'in HD yayını, Türksat üzerinden de yayına başladı.

 • Yayın
 • Alternatif 1
 • Alternatif 2

9 yorum :

 1. sosyal devleti anlatırken neden susturdunuz? işinize mi gelmedi..

  YanıtlaSil
 2. Erman hoca sen Fenerbahçe düşmanımısın. Pozisyonu herkez gördü foul çalarsın devamında kırmızı verirsin. Bukadar da Fenerbahçe düşmanı olmayın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fenerbaçe düşmanı olduğunu bilmeyen kaldımı..

   Sil
 3. erman abı tamam haklısın ama sen bız olmasak sen olmasın:(((((((((( bızım pırımımızıalıyon sen gıdersın ama bız burdayız kanal sen varkende seyredıyoz sen yokende sana bu kanalı seyretme lüksünü verımıyom:((( kası kendını:(

  YanıtlaSil
 4. sen adam gıbı adam degılsın erman hoca burdada kalmazsın sn için burda degılız sen gıbı dansöz yok:))))))))))))

  YanıtlaSil
 5. herkez prayi goturuyo zizde yorum yapiyonuz

  YanıtlaSil
 6. sana bir sır vereceğim çıkacakmı lütfen çıksın <3

  YanıtlaSil
 7. acunn bu ne la şu görüntü kalitesine bi el at

  YanıtlaSil