Webtentvizle.com - İyi Seyirler Diler.

Habertürk Canlı izle

Habertürk izlemek için en güzel adrestesiniz.Kanal 1999 yılında kurulmuştur.Yayın hayatının 8. yılında Ciner Medaya A.Ş satın almıştır.Kanal genel olarak Türkiye'de ve dünyadaki yaşanan güncel olayların nabzını tutan haber programları yapmaktadır.Devlet büyükleri ile yapılan özel yayınlarla bugün geniş izleyici kitlecisine sahiptir.

 • Yayın
 • Alternatif 1
 • Alternatif 2


24 yorum:

 1. Peki sayın Altaylı, öğretmen başı açık olduğunda çocuk, eve gelip anne öğretmenimin başı açık sen neden açmıyorsun demez mi ?? :)

  YanıtlaSil
 2. çocuk bu derse de annesi açıklar ne var bunda?

  YanıtlaSil
 3. Millet gider aya biz hala yaya.Gereksiz boş tartışmalarla zamanımızı geçireceğimize neden Ataturk'un istediği gibi muasır medeniyetler seviyesine nasıl çıkarız diye tartışamıyoruz ?????

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Munasır medeniyet hür inanc ve vicdanla olur buda kimliklere kişiliklere saygıyla olur.inanclarımızı fikirlerimizi ceşitlendircezki yeni filirler fikirlerde bilgiler bilgileri bilgilerde teknolojiyi teknolojide medeniyeti yükseltecektir.

   Sil
  2. sizler uzaydanmı yiyip içiyorsunuz ,yada ayda falanmı,biz çiftçiyiz,siziler gibi sadece yemeyi sevenler için üretim yapıyoruz,ve bu tür bilgiler bizim için önemli,sizin için sadece atatürk ve muasır medeniyet önemli ise bizim içinde bu tür bilgiler önemlidir,hem ,bu dünyanın eziyetini sizden çok biz çiftçiler çekerken ,şikayetini siz niye üzerinize alıyorsunuz,üstelik türkiye o kadarda geri kalmış değil ,ama korkarım türkiyede hala geri korkusu olan geri kafalılar var sanırım....

   Sil
 4. Kentsel dönüşüm, Çiftehavuzlar mah. ne zaman başlayacak? Ne yapmalıyız?

  YanıtlaSil
 5. yazık bu millete bu halktan hiçbişey olmaz koyun gemiş koyun gider.
  dini yaşasın başka bişey istemez.millet gider aya o gider yaya
  başkası katlarda yatlarda o asgari ücret hamdolsun geciniyorum misali

  YanıtlaSil
 6. yasin aktay git cobanlık yap seni kanala cıkaran kanalın ben..

  YanıtlaSil
 7. 3 tane imam hatipliye karsı bir karsı görüş yazık su kanala

  YanıtlaSil
 8. İslam istemeseniz de kazanacaklar!! Ak partinin karşısında olanlar bir ömür diz döveceksiniz dövüneceksiniz..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Islam hic bir zaman kaybetmez.cunku islam kusursuzdur muslamanlar degil.akp muslumani cemaat muslumani'nin cani cehenneme...SADECE ALLAHINA SIGINAN MUSLUMANLARA SLM OLSUN.

   Sil
 9. yolsuzlukla suclanan basbakan cocugu sayin cumhurbaskani.Sen akp den hala kendini Turkiyenin cumhurbaskani kivamina sokamamissin.10 yildir akp sayesnde nasil bir yol alindigini birakarak.ifade verme tesrifinde dahi bulundurulmayan bilal erdoganla,nasil bir yargi uygulaniyor olabileci konusunda aydinlat bizi.bu cifte standart sizi icmi rahatsiz etmiyor,100 milyar dolar yolsuzluk parti ici degil devleti ilgilendiren bir sorun olmaktan hangi yasa ile cikti????

  YanıtlaSil
 10. IHH siteside bu tir olayindan habersiz oldugunu ve boyle bir yardim gondrildigine dair ellerinde hic bir bilgi belge olmadigini acikladi....

  YanıtlaSil
 11. Ingiltere 'den Internet uzerinden izliyorum. Hukuk 'u savunan biri cikmisken, pesini birakmayalim. Sevgi saygilarimla...

  YanıtlaSil
 12. Peygamberlerin ?aleyhimüssalevâtü vetteslîmât" sonuncusunun izinde gidenlere, Ona uydukları için, Peygamberlik kemâllerinin verilmesi, Onun son Peygamber olmasını lekelemez ?aleyhi ve alâ âlihissalâtü vesselâm". Bunu iyi anlamalıdır 301 mektup MEKTUBAT I RABBANİ

  YanıtlaSil
 13. sizlerde bu sistemin bir parçası olun sizlerde yolsuzluk yaptırmak zorunda kalırsınız sizlerde devletin oteritesini kendi emelleriniz için kullanırsınız,cumhuriyet sonrası bu her donem yaşanmıs bunlar ama habersiz bırakılmısız ,su an haberimiz var çoğu yalan 17 aralıkta tarihimize yine karanlık bir gün eklicek sadece.

  YanıtlaSil
 14. TC vatandaşı her bireyin başbakan ile aynı ölçüde değerli olmasını ve aynı yetkilerlerle ulaslar arası arenada iş yapma kabiliyetine hasıl olmasını istermisiniz?her bir TC vatandaşının aynı gelire sahip olmasını ve her aracın ortak kullanılmasını?bütün gelirlerin bir merkezde toplanarak her ihtiyaç sahibine ihtiyacı kadarını o merkezin sağlamasın?her bir TC vatandaşının yer kürede ki en değerli insanlar olmasını istermisiniz?

  YanıtlaSil
 15. SANIRIM ORDAKİ İNSANLARIN TV ÇARİLMAMA SORUNU VAR

  YanıtlaSil
 16. HABER TIRT YALAN HABERİN ADRESİ :p

  YanıtlaSil
 17. destici güzel konuşuyor helal olsun

  YanıtlaSil
 18. Allah iftira edenleri hiç sevmez. bir kere bu yayına Alevi insanları da çıkartmanız gerekirdi. insnaları yalan yanlış bilgilerle donatıyorsunuz.

  YanıtlaSil
 19. Cok yerinde bir söz geride kalmışlar yem olmaktan korkarlar

  YanıtlaSil