Webtentvizle.com - İyi Seyirler Diler.

Halk Tv Canlı izle

Halk Tv izleme sayfasına hoşgeldiniz.Halk Tv Türkiye'de yayın yapan tv kuruluşlarımızdan biridir.Halkın Sesi sloganı ile yayın hayatına başlamış ve de 2005 yılında kurulmuştur.Tv kanalı daha çok Cumhuriyet Halk Partisi'ne yakınlığı ile bilinmektedir.Bir ara yayınına son veren kanal 2013 yılında tekrar yayın hayaına başlamıştır.Genel olarak gündemdeki haberleri ve de siyasi olaylarla ilgili programlar yapmaktadır.

 • Yayın
 • Alternatif 1<


94 yorum :

 1. sade hükümet bakan cocuklari degil ba$bakanin cocuguda i$in icinde!^^
  bu hainler artik ne palavra uyduracak cok merak ediyorum!^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. artik ortpas edemiyorlar zaten konuyu nasil dagitiriz derdine dustuler.sonucunda ortadaki sucu yok edemezler.tum deliller hali hazirda internette.dunya gordu.eninde sonunda yargi onune cikmak zorundalar.

   Sil
 2. Ha bu milletin diline düşmüşsün,ha lağım çukuruna.Sonunda yobazlar yerini buldu.

  YanıtlaSil
 3. bu bir darbe girişimidir.reis bununda üstesinden gelecek inşallah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zaten sizlin gibilere hep bir reis lazim, Tanrinin verdigi kavram hissi ile bir is yapamiyorsunuz, düsünemiyorsunuz, koyunlara da coban gerek. Böyle devam etmemenizi ve kendi kafanizi kullanmanizi dilerim. Saygilar

   Sil
  2. yasemin hanım söyleyeceklerimi yazıya döktüm ama edebim elvermedi sildim..artık millete akıl vermekten vazgeçin herkes kendi kararını verecek dirayettedir.sırf ak partiye oy verdiği için millete türlü türlü lakaplar hakaretler yağdırdınız nedir lan bu hazımsızlık?atam izindeyiz dediniz hep izin yaptınız.şu eylemlere harcadığınız çabayı ülkenin selameti adına harcasaydınız şimdi çok ilerdeydik.bu adam 80 yılda yapılmayan işleri 11 yılda yaptı adam olun evinizde oturun

   Sil
  3. yasemin hanım bu devirde artık lafa degil icraata bakılıyor .. bence sende ole yap, bu adam 80 yılda yapılmayan işleri 11 yılda yaptı .. HACI arkadaş neden her zaman akp nin kazandıgını gayet net acıklamış

   Sil
  4. AYHAN YILDIZ BÜYÜ BİRAZ OKU ONDAN SONRA KONUŞ. AMA ÖNCE GERÇEKTEN ARAŞTIR GERÇEKLERİ İYİ ÖĞREN. REİSİN KİM OLDUĞUNU ARAŞTIR. SEVGİLER.

   Sil
 4. BAKIYORUM DA SİZLER ÇOKTAN MAHKEMENİN YERİNE GEÇEREK MAHKEME ADINA KARARI VERMİŞSİNİZ !!! NE BU KANALA NE DE ŞU YAYINDAKİ GÖRÜNTÜLERDEKİ TAKSİMDE TOPLANAN 3 - 5 ÇAPULCU HİÇBİR ZAMAN EMELLERİNE ULAŞAMAYACAKTIR. YAHU BU SAATTE NE PROTESTOSU NEDEN KARANLIK SAATLERİ SEÇİYORLAR ACABA. YOKSA BUNLAR KARANLIK ODAKLARDAN BESLENDİĞİ İÇİN OLMASIN. AHH AHH BEN OLSAYDIM ORDA GÖRÜRDÜ O ÇAPULCU AYYAŞLAR. ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. gel o zaman tutan mı var yiyosa gel bakalım

   Sil
  2. birilerinin uşaklığını yapmaktan bıkmadınmı hala.

   Sil
  3. ÖYLE ARTİZ POZ VERMEKLE ADAM OLUNMAZ.ADAM OLMAK İÇİN 1 KURUŞ BİLE HARAM YEMEMEK GEREKİR.AYRICA KESİN SON MODEL ARABALARA DENEME SÜRÜŞÜNE BİLE ÇIKIYOSUNDUR BE KOÇİ

   Sil
  4. iman sahibi basbakanin gibi hirsiz olmadiklari icinmi capulcu dusmanliiniz?

   Sil
  5. Mahkeme , savcı kaldımı ki ? Siz başka bir boyuttasınız galiba :D

   Sil
  6. Bana bak Yasin. Biz odalarda isiksisiz oglum. Kanim aksin ki. Ama protesto yapilacak saatleri bildirirsen o saatlerde yapariz. Su emeli de açikça yazsana. Verdigin pozdan kutu cukkalarin saglama benziyor. TOKI'ye taseronluk mu yapiyorsun?

   Sil
  7. Tabii tabii Sen cesaret edip gittinmi ki oraya..Sevsin seni Çapulcular...

   Sil
  8. Bilkentte Bu konuşma Panel neden Yasaklanır ki,bırakın konuşsunlar.yahu..şayet haklıysanız çıkar Aklanırsınız..Destek aramadan Polisleri Savcıları dagıtmadan ..işte demekki haksızsınız..haksızsınız!

   Sil
  9. Hizmet hizmet diyolar,hizmet nereye gidiyor .?Zenginlere Lüks Binalar,Rezidenslar için yollar yapılıyor.ikitelli yanyol cıvarı Mall İstanbul AVM inşaatları devam ediyor Yollar tıkalı Ana baba günü, hergün böyle..heryer Avm ve ful Rezidensler dolu ..Varoşlara in herkes kirada evi olanın arsa tapusu yada ,tapusu olanın ruhsatı yok .öylece yapmış zamanında, 10 kişi bi Evdeler...hani ne oldu Trenlere ne oldu?Ne zaman yapılacak bi ses yok..!?..Nerde Mütayitler ?

   Sil
  10. Siz hiç Hırsızlıktan Utanıp da gizlenen Fare gördünüz mü..?

   Sil
  11. Ne diyo egemen hepinize Hayırlı Cimalar..Bak hele yezide.cumayı ne hale büründürdü...şey nasıl bakara suresi? yani pes pes.Ama Baltayı taşa vurdu..yani o sure zaten o alay ettigi surede diyo zaten;inanmayıpta inanmış gibi görünerek karşındakini aldatmaya yönelik davranışları yapanları lanetleyen bir sure halbu ki..inanmayana ve alay edene de kol böreğini yediriyor zaten..Hahahaaa....

   Sil
 5. istiklalde değil yeşilköye gidelim gidelim tayyip efendi ve yandaşlarının hadini bildirelim

  YanıtlaSil
 6. bu nereye hizmet ettiği belli olmayan onyun bunun çocuklarının toplanıp köpek gibi bağırmaları bu ülkenin gözbebeği olan tayyip erdoğanı yıldıramayacak köpekler bunu böyle bilsin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. birtakım yobaz aptallar baktıgı yeri bile göremeyen dangalakların verdigi oylarla yönetilmek gercekten zor

   Sil
  2. bu bir akıl tutulmasıdır .eger bu montaj ise anlamak sadece 1 saat alır turkiyeye güvenmiyorsan avrupada yaptır nereye analiz ettirdigini söyle inanalım ama bütün söylenenler gercektir yani bu hırsızlık yapılmıştır öküzlüğün alemi yok.

   Sil
 7. akkasin actigi yolsuzluk dosyasi ne oldu,hic ses seda cikmiyor.operasyo durduruldumu??

  YanıtlaSil
 8. bozdag emniyete giderek talimat verme yetkisine sahipmi????degilse yarginin onunu kesmek delilleri desifre etmek sucundan yargilanacakmi?

  YanıtlaSil
 9. BİZ BÖLÜCÜLÜĞE BAŞLIYORUZ!!!

  24 Aralık 2013

  27 Mayıs 1961'de "darbe yapın" dedi, askerler yaptı, siyaset teslim oldu. 12 Mart'da "darbe yapın" dedi, askerler yaptı, siyaset teslim oldu. 12 Eylül'de "darbe yapın" dedi, askerler yaptı, siyaset yardımcı bile oldu hatta şapkasını alıp kaçtı. 28 Şubat'da "darbe yaparıııız haaaaa demek istedi" Erbakan arkasına bakmadan tüydü, 17 Aralık'da hükümete darbe iniyordu ki hükümet mukavemete geçti. Her darbenin kendince çok önemli gerekçesi olduğu gibi bu darbenin de çok önemli gerekçesi vardı.
  ****
  17 Aralık darbesinin gerekçesi "hırsızlık"tı.
  Hırsızlık yapılmamalıydı, darbe yapmak isteyenlerce.
  Tıpkı 12 Eylül Faşizminin gerekçesinin "sağ-sol çatışması"nı gösterildiği gibi.
  Tıpkı diğer darbelerin meşruluğunu göstermek için uydurulan kılıflar gibi.
  Evet hırsızlık vardı, hem de aleni vardı.
  Peki bu hırsızlık ilk defa mı vardı?
  Olur mu, hırsızlık özel mülkiyetin başladığı günden bu yana hep vardı.
  Cumhuriyet döneminde de vardı.
  Yakalanan cezasını çekerdi tabi.
  Cumhuriyet döneminde hırsızlık Adnan Menderes döneminde görülür derecede arttı.
  Siyaset yapanlar hırsızlığa alıştırıldı.
  Turgut Özal'ın bu ülkede yaşam bulması da "hırsızlık" üzerine değil mi?
  Bu alıştırma işi ABD'nin projesiydi.
  Milliyet, din, ahlaksızlık onun siyaseti kullandığı alanlardır.
  Din ve milliyeti kullandıkça da ahlaksızlığı itbarlılaştırma mühendisliği hep baş tacı yapıldı.
  Bu ahlaksızlığı, bu projeyi uygulayan kim?
  ABD.
  ABD'nin ülkemizde ki en son temsilcisi kim?
  Fethullah Gülen.
  RTE'nin Başbakan olmasını kim sağladı?
  Fethullah Gülen.
  Hırsızlığı teşvik eden ABD, onun ülkemizdeki temsilcisi Fethullah.
  Hükümet hırsızlık yapıyor diye harekete geçen kim?
  Fethullah'ın savcıları ve Fethullah'ın hakimleri.
  Hırsızlığı ülkede yaşam biçimi, siyasetin olmazsa olmazı haline getirenlerin "hırsızlık var" diyerek baskın yapması olası mıdır?
  Dürüst siyasetten korkan bu adamların ve her türlü ahlaksızlığı teşvik eden bu bu adamların hırsızlığı bahane ettiği aleni sırıtıyor.
  Hırsızlık bir siyasi mühendislik çalışmasıdır.
  Bu hükümet kurulduğu günden bu güne kadar hırsızlığın ayyuka çıktığı süreçlerden geçti. Özelleştirmelerde ki hırsızlıklar diz boyu ve bu hırsızlığın müsebbibi Fethullah'tır, ABD'dir.
  Hırsızlığı tescilli bir Fethullah bu ülkeye ahlak dersi veremez kısacası.
  Fethullah'ta en az RTE hükümeti kadar hırsızdır. Hırsızlıkları deşifre edilen Bakanlar kadar hırsızdır.
  Kiri kir ile çözemeye kalkanlar var.
  Ülkenin düşürüldüğü acizlik budur.
  Muhalefetin düştüğü acizlik budur.
  AKP'den kurtulalım da ile başlayan cümleler ülkemizi içinden çıkılmaz sürece doğru hızla sürükler ve bu gün kurtulması olanaklı olan hastalığa yarın "bu hastalığın çaresi yok" noktasına gelebilir.
  Bu ülke halkının dinini, bu ülke halkının milli duygularını kullanmak için öncelikle ahlaki değerlerini çökerten ABD, kirli oyunlarını muhalefeti kullanarak sürdürmek istiyor.
  Özelleştirme ahlaksızlığını şirin gösterip ülke ekonomisini eline geçiren ABD, paralelinde derin devletini de oluşturmuştur.
  O derin devlet kurduğu hükümetleri bir süre kullanıyor, en küçük konuda itiraz ettiğinde de kurduğu yöntemlerle alaşağı etmeye çalışıyor.

  YanıtlaSil
 10. ****
  Bu aşamadan sonra AKP iktidarı kadar Fethullah Cemaati denen o terör örgütünün de suçlu olduğunu bilerek her ikisini de tarihin çöplüğüne atmaktır doğru yol. Ülkemin halkı için en onurlu davranış budur.
  Bu onurlu davranış ve mücadele yerine Fethullah'tan medet umanlar da en az onlar kadar halklarına ihanet etmiş olacaklar.
  Bu kirli rüzgara kapılanlar da onlar kadar kirlenecekler ve onlarda o kirleriyle tarihin çöplüğünde ki yerini alacaklar.
  Bu ülke halkı emperyalist zincirleri kırma deneyimiyle bu günlere geldiyse, emperyalistlere boyun eğen zavallıları da siyaset sahnesinden silip süpürme deneyimini de yaşayacaktır.
  Bu aşamadan itibaren biz de bölücülüğe başlıyoruz.
  Namuslular ve namussuzlar olarak.
  Namussuzlar mevcut iktidarın peşine, namussuzlar Fethullah Gülen peşine, namussuzlar ABD'nin peşine, namuslular ise Tam Bağımsız Türkiye Kurma peşine.
  Evet biz bölücülüğe başlıyoruz!!!

  Özer TOPÇU

  YanıtlaSil
 11. Hadi ordan cahil koyunlar!^^
  görüntüler ortada,ses kayitlari ortada,Güler bile kendi itiraf ediyor her$eyi,hala yok DI$ güclermi$ yok bilmem ne!?^^ hep bahane hep bahane!
  ya sizler gercekten cok cahilsiniz(her istedikleri yere sürüklüyorlar sizleri kendi kontrolundaki kanallarla,her size sunulana inaniyorsunuz)
  yada sizler zaten gercek türk degilsinizdir ve amaciniz ba$kadir!^^
  Ara$tirmaci beyinli olanlar coktan her$eyin farkinda,görüyoruz zaten uydurma din ve uydurma adaletinizi!^^

  YanıtlaSil
 12. TAyyipsenin içinbak bu türkü senin için 2 dakkıamı ayırıyorum.Azrailim gelir kendi,Ne tayyip der ne efendi Sayılı günler tükendi Yolun sonu görülüyor.Geçtin Türkiye üzerinden,Allah allah diye Toprakları çiğnerken,Bak bu halkın çemberinden Yolun sonu görülüyor......

  YanıtlaSil
 13. EY HALK!!!

  2013 Biterken...

  EY HALK !
  2013 Biterken...
  12 Eylül darbesini bu ülkeyi talan etmek için yaptılar.
  24 Ocak 1980’de aldıkları HALKI sefalete garkedecek kararlarını hayata geçirebilmek için yaptılar.
  Bu gün talan varsa, talanın altyapısı o gün inşa edilmişti.
  Çoğunuzun öve öve bitiremediği generaller yaptı o açık faşizm darbesini.
  Generaller ve dinciler, kendilerini birbirlerine karşılarmış gibi gösterdiler size, kiminiz ordunun yanında, kiminiz dincilerin yanında yer aldınız ve biriniz kırmızı, diğeriniz yeşil bayrak alıp indiniz sokağa.
  Oysa ikisinin ipi de ABD'nin elinde idi.
  Birinizin adına Hacivat, diğerinizin adına Karagöz diyerek oynattı durdu...
  Biraz o götürdü, biraz da bu...

  ***************************************

  Bu oyunu bozmanın zamanı geçmedi...
  HALÂ hesabı kesebilir, iktidar olabilirsin...EY HALK !

  YanıtlaSil
 14. facede 5000 uyesi olan akp'ye ait sayfalara maas baglanmaya baslanmis,bu maas kimin cebinden odeniyor???8milyarlik hastane masrafina 500tl verip cikabiliyor akp uyeleri gerisini kim arsiliyor???

  YanıtlaSil
 15. Esasında Obama ve RTE Ortadoğu politikalarında beraberlerdi, ne zaman ki ABD halkı Obama'yı suç üstü yakaladı, Obama en azından Suriye politikasından çark etti. Çünkü orada muhalefet yaratmak için El- Kaide ile sıcak temasa geçmişlerdi, ABD halkı bunu çözmüştü ve Obama İktidarının yıkılması için önemli durumdu, bunun üzerine Obama "u" dönüşü yaptı ve RTE'yi oracıkta bıraktı. O da inadım da inadım dedi ve ABD'ye rağmen güya dış politika izlemeye kalktı...
  ABD ile yollar böylece ayrılmış odu...
  Var eden tanrıya başkaldırmak cezasız kalır mıydı?

  YanıtlaSil
 16. Şu Bakan bakana muhabbeti ne ola?
  Onları da görmüştük vaktinde ama...
  Halkın temsilcilerini çıkartın...
  İçişleri bakanı olacaksın katliamlar yapılacak himayende şimdi de kalkacaksın oralardan demagoji yapacaksın, diğerleri de aynı şekilde...

  YanıtlaSil
 17. sureli akp ve cemaat polisi savcisi hakimi deniyor.buulkede himi cumhuriyet savcisi hakimi,polisi kalmadi.tc yazanlara kripto yaftalari yakistiriliyor milli sembolumuz turkiye cumhuriyetinin kisaltmasi olan tc yi tasiyan vatanseverler neden.dusman muamelesi gorur durumda,hemde kendi halki tarafindan.bu nasil bir din inancidir ki turklugu savunan kisilere irkci bir girisim icerisindedir.

  YanıtlaSil
 18. akp li sahin sucunu itiraf etmiyormu,bu nasil bir munasebet?bir anda ortaya cikan bu gercekler acikcasi hepimizi tedirgin etti.ortaklasa yapilmadiysa eger bu isler.simdi bu bilgileri bir anda nereden edindiler.????yuzlerce insan yillardir ailesinden ayri...kimse orali olmamisti onlar iceri girerken.aci verici

  YanıtlaSil
 19. 'HSYK'yı Bakanlığa bağlayacağız' diyenlere zor soru!...iKTiDARI KiM DENETLEYECEK????

  YanıtlaSil
 20. Bilal Erdoganin swiss otelde el kadi ile resimlerini gore gore,sorusturmanin onunu kesmek adina HSYK ya dahi mudehale edilmesine anlam veremiyoruz.???ort pas edebilcekleri bir sey kalmadigi halde.neyin cabasini harciyorlar.Adalet ve hukuk'a ait bolum ve gorevlileri ele almalari..Neyin mudehalesi oluyor?hangi yolsuzluun aciklamasi anlamina geliyor.MANTIKSIZ GIRISIMLERLE CAMUA BATTIKLARINI HALK ACI ICERISINDE IZLIYOR.

  YanıtlaSil
 21. hani hortum senin kisiliginin samimiyetsizligdir.ama aileni bu pislige katmak.Umre gibi kutsal bir goreve dahi bu pisligi alet etmek icler acisi.Yuce divan bir yana yaradinin divanina cikacaklar gundur korkmalari gereken.

  YanıtlaSil
 22. Dr. Yusuf Halaçoğlu, demokratikleşme paketinde nefret suçlarına ağır ceza verilmesine yönelik madde ile ilgili, "Başbakan Gezi eylemlerinde 'yüzde 50’yi zor tutuyorum' diyerek nefret suçu işlemiştir" dedi.KATILIYORUM.

  YanıtlaSil
 23. Halk tv yi gercekten cok severek izliyorum..AKP meclisinde kizli erkekli bu denli delikanlinin bir arada gorulemedigine tum kalbimle inaniyorum.

  YanıtlaSil
 24. devlet kim????kimden sakliyor pisliklerini?asker sadece nobet tutmak icinmi bekliyor sinirda.bunlari gordugumuzde askerlerimiz neden psifize edilmis iceriye tikilmis daha iyi goruyoruz...savcininda ne denli sifirlandigini goryoruz...dahada fazlasini istiyorlar...ne yapilmaya calisiliyor..biz baris savascilarinin dahi ulkemizde elini kolunu gezerek dolasmaina karsiyken,bide silahmi yolluyor bu basbakan...DEVLET SUCU ISLENIYOR...BUNA DUR DENMELI.

  YanıtlaSil
 25. Cumhur baskanimizin,tum bu olanlara ragmen susmasii, onunda bu sebekeye dahil oldugu izlenimini veriyor.

  YanıtlaSil
 26. hukumetin ayiplarini ortmeye sir diyorlar.

  YanıtlaSil
 27. Allah askina bakanlarin milletveillerinin hediye almamasi gerektigini,yabanci ulkelerden madalya almasinin yasak oldugunu,hatta yapilacak bagisin belirli limitin uzerinde olmamak uzere kayitlar dahilinde acilmis hesaplarda barindirilmasi gerektigini belirten yasalari.HIKAYE KITABI MISALIMI OKUYORLAR.HEMDE DEVLET ADAMLARI....YAZIK

  YanıtlaSil
 28. Bilal Erdogan ifade vermeye gitmemis ve nerede olguguda bilinmiyor..Adalet Mulkun Temeliydi eskiden.imdi RTE nin elindeki bir oyuncaktan ibaret.Neden RTE adina fezleke hazirlanmiyor..Bu derecemi biti TURKIYE????Cumhur baskanimiz neyin sessizligini asiyor?

  YanıtlaSil
 29. IHH (yardim vakfi)nin inkar ettigi yardm yapmadik dedigi TIR icin ALA icini gordunuzmu diyor,Vali basbakan onayli kontrol etmeme karari veriyor.komik cok komik.

  YanıtlaSil
 30. ya ortada bir yolsuzluk var.ifade vermeye dahi tesrif etmemis bir basbakan cocugu var.hala ivir zivirla gundem suslemeye calisiyorlar.bu ne sacmalik...bizene kardesim zamaninda kurdugun teskilattan.sen hele bu halka oglunun sucsuz oldugunu yasalar onunde ispat et.suclusun ki fors kullaniyorsun.

  YanıtlaSil
 31. turnielerden tekbir getirmesini bilmeyenler bedava gecmemeli.olumune dayak atmak kimlerin vazifesi haline geliyor.hakli adamlar. AKP nin adaleti islemeli.

  YanıtlaSil
 32. Sayin RTE artik senin suphelerinin bir onemi yok.Milyonlarin suphesini yok etmek adina,elini ayagini savcilarin uzerinden cek ve yarginin karsisina oglunu cikar.hos calinan milyonlarca dolarin aciklamasi 2 dakikaya sigmayacagi kesin.

  YanıtlaSil
 33. suriye turkmen meclis baskan yardimcisi Huseyin El-Abdullah:Ankara bize hic bir yardim getirmedi.Turkmenlere yardim getiren birTIR yok dedi.Yilan hikayesine dondu bu tir.

  YanıtlaSil
 34. ATAMIZIN tarihi mal varligi,vasiyeti ile ilgili bir program delilleri ile yayinlanarak halk bilgilenmelidir.Tarih kulaktan dolma olmamali.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yayinlandi zaten!^^ ulusaldada,halk tvdede^^
   ama izleyene,anlayana,gercekleri anlamak isteyene^^

   Sil
 35. ABDULLAH GUL BIR YANDAN AKP NIN ISLERINE NE YAPABILIRIM DERKEN,DIGER TARAFTAN'DA FETULLAH GULENLE PASLASIYOR.
  Gülen'in mektubunu getiren elçi deşifre oldu
  Abdullah Gül'ün Gülen'le diyalog kurmak için gönderdiği elçinin ismi ortaya çıktı.O ismi usta gazeteci Fehmi Koru olduğu öğrenildi. Ayrıca bu durumun Başbakan Erdoğan'ın bilgisi dahilinde gerçekleştiği belirtiliyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. zaten bo$ yere amerikalilar daha akp ba$a gecmeden evvel tayyip erdogan,abdullah gül,ve fehmi koruyu istemediler görü$meye!^^

   Sil
 36. internette dedigi kadariyla.2 ci bir emra kadar savcilarin yolsuzluk sorusturmalari yasaklanmis Dogrumu???

  YanıtlaSil
 37. genel af misali bir kepazelik istemiyoruz.teroristle savasip vatani gorevini yapabilmek adina kelleyi kolyuguna almis askerle,koy basip,cocuk katili olan kisiler ayni kefeye konulmasina karsiyiz.yapilcaksa adam gibi bi sey yapilsin.yapmiyacaklarsa teroriste musamma gostermez bu millet sonucunda olecegini bilse olmaz.bizde asker cok.

  YanıtlaSil
 38. milli hak denip duruluyor neyin millisi?turk bayragi begenilmiyor.Atamiz in resmi ,andimiz dahil kitaplardan cikariliyor,TC millet meclisi karari ile kaldiriliyor.marsimizi okumaktan gocunan yada okumasi gereksiz gorunen kesimlere bolunduk...neredeyse allahi bile bolecekler ama dunyaya mal olmus diye ellerinden bir sey gelmiyor,meseblere yada milliyetci,ataturkcu laik diye ayrilmis durumdayiz.babasinin kalan mirasiymis gibi kurdistan,lazistan bolmesinde basbakan.sanki onu bize sahib ciksin diye cekmedikte al memleketi istedigine higbe et dedik anasini satiyim.varmi boyle bisey ya./pkk da silah tutmus hatun kalkmis millet vekili olmus.bangir bangir kurtce tvler radyolar var,ayni ilk okul,orta okul,liselerde okuyoruz..ve esit olamamaktan sikayetciler.geccekler artik maduriyet ardina saklanmalari...bunlarin hepsi hikaye

  YanıtlaSil
 39. Bunlarin olacagi hepsi daha ba$indan belliydi!.. bunlar türk falan dedil bunlar türk dü$mani!
  hep zarar hep zarar,sade yolsuzluk hirsizlik meselesi degil bu i$!
  ordumuza darbe yaptilar! özgürlügümüze ve adaletimize darbe yaptilar! Manisadaki ordu cephaneligini havaya ucurdular! hergün haberlerde hep bir fabrikamiz yaniyordu bu gectigimiz yil unuttunuzmu? ben unutmadim^^
  sonra ormanlarimizda aynen hemen hemen hergün yanginlar..^^
  bunlar bize heryerden türklüge ve türkiyeye zarar vermeye gelmi$ dü$manlar ba$ka bir$ey degil!
  uydurma dinleride cabasi!.. bizim bildigimiz Peygamberimizden(s.a.v.),Kuran'dan gelen islam dini degil!
  $iilerinki gibi,halifelik gibi.. öyle sözlerle hitap ediyorlarki ba$bakani $irk koyuyorlar resmen!
  Türk ve Türkiye dü$manlari yani resmen ülkemizi i$gal ettiler! ba$a gectiler! heryandan heryönden zarar veriyor saldiriyorlar acik dille sava$ olmadan,ordusuz ülkemizle sava$iyorlar sanki resmen!.
  EYY TÜRK MILLETI UYANIN ARTIK! YOKSA HEM VATAN HAINI OLACAKSINIZ HEM DINDEN CIKACAKSINIZ BUNLARA UYARAK! onlarin baski altindaki kanallarini yayinlarini palavralarini izlemeyin,gercek bagimsiz kanallarimizi,yayinlarimizi takip edin VE UYANIN! cok gec olmadan..!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ordu cephaneligi'nden bahsederken Afyon yerine Manisa yazmi$im kusura bakmayin..

   Sil
 40. Esad diye one surulen resimlerin.Elkaide tarafindan cekilip esadi karalamak icin one surmedigi ne malum.adamlar kimyasali yaparken,girtlak keserken bi dunya videoyu koymus youtube..dunya bunlarada sahit.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. öyle zaten^^
   sizlere türkiyede CIA ve ESAD diyor ba$bakan hep,ama biz burda avrupada görüyoruz burda ba$ka konu$uyor ic devlet ve cemaat sorunu diye,ben kanunlari takip ediyorum ve bu internet kontroluylede hepsini kontrol altina alicam düzelticem diyor avrupaya.
   benim burda yabancilardan ba$ka suriyeli arkada$larimda var,onlarda söylüyorlar hep erdogan herkezi kandiriyor teröristlerle icice diye,biz halk olarak sade vatanimizi savunuyoruz,Esad'da öyle diyorlar!.
   ve hatta arada bir suriyeye gidip geliyorlar,vatanimizi savunmaya gidiyorum karde$ diyorlar.
   anlayin i$te yani...

   Sil
 41. diger sayfalarda akpnin ve pkknin alt SINIF kadrolari g#tleri ücbucuk attigi icin,oy kaybinda olduklari icin o sayfalara hucum edip uyanan halki ve cahil sinifi kandirmaya kendi yönlerine cekmeye cali$iyorlar yine,bizimkilerin bilemedigi bir soru sorarak..
  herkezi cahil $uursuz bilgisiz göbekli adam saniyorlar galiba..^^
  SIKIYSA burda denesinler!^^ ben onlara 10 cekerim!^^
  Onlarin bize cevaplayamayacagi 100 sorun var ona bakarsaniz!
  (hem avrupadan hem türkiyeden takip ediyorum tüm geli$meleri yillardir!)
  sizlerden(bizim halktan gizlenen) cok seyler gördüm!
  ve halada ayni taktigi yapiyorlar kendi kanallarindaki baski altindaki medyadaki palavra haberlerle hala uyuturuz bunlari diyorlar!(öyle saniyorlar^^)
  ama $imdi iktidarda uyanmaya ba$ladi^^ olanlari gercekleri sizlerden gizleyebilmek icin ve istedigine istedigi kanunsuzlugu yapabilmek icin $imdi artik interneti'de kendi himayesine kendi kontrolune almaya cali$iyor!
  ayni MEDYA,MGK,TSK,TSYK,Fenerbahce ve tüm kamu kurulu$lari gibi.
  gerci bana ve benim gibi türklere koymaz internet kontrolu,avrupadada oldugumuz icin mücadelemize devam ederiz!
  ama siz türkiyedekiler mutlak kar$i cikmalisiniz,buna izin vermemelisiniz!
  bakin ukraynadaki halk bile $uan 5-6 gündür gezi gibi direniyorlar fa$istlige,kanunsuzluga,baskilara..
  Her$eye boyun egmeyin,haklarinizi arayin,aklinizi zihninizide acik tutunki gözden kacirmayin bu kanunsuzluklari,baskilari,palavralari,her$eyi.!
  sevgiler saygilar!.

  YanıtlaSil
 42. HIRSIZLARI SAVUNAN, ŞEYTANLARI SAVUNAN EN AZ ONLAR KADAR GÜNAHKARDIR UNUTMA. BURDA DİRENEN ONURLU TÜRK HALKI, SİZİN SE NERDEN GELDİĞİNİZ NE OLDUĞUNUZ BELLİ DEĞİL. YOLSUZLUKLAR ORTAYA ÇIKINCA KAÇ POLİSİN, KAÇ HAKİMİN YERİ DEĞİŞTİ, SOSYAL MEDYAYI NEDEN YASAKLIYOR KENDİNE HİÇ SORDUN MU..MERT OLAN ADAM ÇIKAR MAHKEMEYE, MERT OLAN ADAM YASAKLAMAZ !!! ASIL KÖPEKLER HALKA SALDIRANLARDIR.. DİN KİSVESİNE SIĞINIP SENİN GİBİ KÜFÜRLER SAVURANLARDIR...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. daha yukarlardaki birine yazdigin cevap galiba..^^

   Sil
 43. Bu sacmalikda nedir böyle..!? Chp milliyetci cumhuriyetci birle$tirici adaylari cikarmi$,yerine bölücü pkkci ayrimci ve fethullahci ki$ileri aday yapmi$..! Son sans olabilir diye CHP diyorduk,tabani milliyetci cumhuriyetci cünkü ama yönetenler nasil yönetiyorsa amerikadan pensylvanyadan yada türkiye dü$manlarindan emir almi$lar gibi gercek türkleri degilde hep bölücü ayrimci olan adaylari cikarmi$lar! Orada neler oluyor!? Chp iyice kari$mi$ anla$ilan ne oldugu belli degil!.
  Ben kendim Dogu perincek'cide degilim ama hertür her KISIM'dan gercek türklerin vatanseverlerin,tek vatan tek millet diyenlerin birle$tigi tek yer tek kurtulu$ olarakda I$CI Partisini görüyorum artik!
  Sizlerde öyle yaparsaniz iyi edersiniz eyy milletim,Bo$una hep bunca zaman Ulusal kanal'a ve Ulusalcilara laf atip kötülemiyor bu iktidar! Chp'yide böyle gördükce yönetenlerin ne olduklari ortaya cikiyor!..(malesef..)
  Gelin en iyisi hepimiz I$ci Partisinde birle$elim! Bir onlar birde Mhp kaldi biraz olsun güvenebilecegimiz(gerci mhp'de Devlet bahceli bir Lider'den cok her$e benziyor,cok suskun,sanki alicaklari oya $imdiden razilar. devletmi gidiyor?,memleketmi gidiyor? ne olacaksa olsun havasinda sanki..)
  "Onun icin eniyisi gelin I$ci Partisinde birle$elim karde$lerim!"

  YanıtlaSil
 44. Izmirdeki bu aday degi$iklikleri.. Izmir emniyet müdürünün atilip yenisinin atanmasi.. bunlar ege bölgesi ve izmiride kendi himayelerine almak icin baski yapiyorlar,Chpde onlara yataklik yapiyor(görünen o).
  Izmirliler ve egeliler aklini iyi kullanmalilar bu secimde!.
  I$ci partisiyle,Hepar'inda var oldugunu unutmasinlar!.
  tüm gercekleri en acik veren bagimsiz kanalimizda belli(Ulusal kanal),alternatif olarak Halk tv,Sokak tv.
  Chp'dede neler döndügü (FIRILDAK yönetim sayesinde) birkez daha ortaya ciktigina göre...
  birkez daha dü$ünsün herkez..
  sevgiler saygilar!.

  YanıtlaSil
 45. Aslinda yüzde 5'ten az olan bir partiye dogrulugumuzdan dürüst bilfigimiz degerlerden dolayi oy vercek olsak bile yine Akp'nin ekmegine yag sürmü$ olabiliriz cünkü SINIRI gecemeyen partiler,ve kullanilmayan oylar yine en önde olan partiye eklenicek! buda büyük bir sacmalik ve düzeltilmesi lazim! evet CHPninde hatalari yaptigi yanli$lari var,ama akpyi ve bu düzeni devirmek icin yine CHP ve MHPye ihtiyac var! Aslinda bizlerin SIKINTISI korkusu CHP'ninde bunlarla i$birligi yapiyor olabilirligi,amerikaya gidip gelip sonra böyle degi$iklikler yapmasi güvenimizi sarsti malesef!. "yani hepimiz CHPci tavir almamiz gerekirken bu dönemde,birde sonra güvendigimiz daglara kar yagmasin.!" benim ve benim gibilerin ASIL tepkisi budur!
  sevgiler saygilar!.

  YanıtlaSil
 46. .Tek bir hayat içinde tüm insanların yaşam, alanı ortak yaşam alanı doğa ananın bağrında yaşıyan canlıların içinde tek anlam ifade özelliğini taşıyan insan, insana saygı ölçüsü haklarına saygı duyan anlayış haklarda kişisel olmadığını çok iyi bilir. BÜTÜNLÜĞÜN içinde olduğunuda çok iyi bilendir.

  YanıtlaSil
 47. biz recep tayip erdoğan başbakanımızdan memnunuz sizin ne zorunuza gidiyor

  bizi siz anlıyamasınız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. demekki biz türklerde memnun degiliz!!!^^ bu kadar basit!!! devam uyu(koyun)^^

   Sil
 48. kesinlikle katılıyorum. tayip Erdoğan kendisini aklamak istiyorsa istifa etmeli

  YanıtlaSil
 49. yılmaz Özdil Tüm sendikalar akil adam oldu dedi yanılıyor BİRLEŞİK KAMUİŞ VE EĞİTİMİŞ Olarak biz yeralmadık. Bunlar bize teklif dahi edilemez.

  YanıtlaSil
 50. AKP(adalet ve kalkinma partisi) = isminin tam tersini yapan uygulayan parti(adaletsizlik ve yolsuzluk partisi)
  Cumhuriyet dü$manligi ve uydurma göstermelik dinleri'de cabasi...

  YanıtlaSil
 51. dikkat ediyorum halk tv de de ulusal kanalda da bu tartışma programalrındaki ciddiyetsizliği gevşekliği anlayamıyorum! arkadaşlar neden sürekli espri yapma gereği duyuyıorsunuz adam gibi sunsanıza programı! espri yapmayın gülmeyim kardeşim ülke elden gidiyor insanlar ölüyor siz tape ler den bilmem nelerden örneklerle espri yarışına giriyorsunuz... tamam halk tv yi ulusal kanalı seviyoruz izliyoruzn sizden alıyoruz haberleri ama bu gevşek sunum şekli olmuyoır böyle.. siyaset tartışıyorsunuz madem cidddi olun..

  YanıtlaSil
 52. BAŞKANLIK DEMOKRATİK OLMALIDIR! FEZLEKELER ADİL BİR BİÇİMDE OKUNMALIDIR!

  YanıtlaSil
 53. İki çocuğu devlet hırsızına hakaretten içeri atmışlar.Darısı hırsızların başına.

  YanıtlaSil
 54. Sahtekar Melih,hadi ordan.sen oy a kurban ol.

  YanıtlaSil
 55. Düzenbaz Melih Gökcek yenilcegini anladi secimleri durdurtturuyor,secim kurulunu baski altina aldirttiriyor ankarada!
  Cumhuriyet dü$manligi ve kendi planlari icin birakmaya niyetleri yoklar gibi!
  Böyle skandal zorbalik görülmedi! Buda ayri bir Gezi Parki sebebidir aslinda!
  Ka$iniyorlar resmen! anladiklari dilden konu$mamizi istiyorlar..!
  Düzenbaz hilekarlar!
  Buda Tüm koyunlara olsun; alin görün oy verdiginiz zihniyeti zorbaligi fa$istligi!!!

  YanıtlaSil
 56. MELİH GÖKÇEK KONUSMASIN BILE BILMIYOR YHA ULAN GOT KORKUSUNDAN MUDALE YAPTIGIN SOYLEMIYR SORUMLUSU CUMHURIYET HALK PARTISIYMIS SEN KORKUYORSUN MELIH KAYBEDECEKSIN

  YanıtlaSil
 57. Ankara o hainler icin cok önemli! cünkü MECLIS orada!^^
  kimse rahat yürüyü$ gösteri protesto ve benzeri bir$eyler yapamasin istiyorlar!
  Cünkü Mansur Yava$ gelirse halk yeniden özgür olacak orada!
  yani o meclisteki kararlarini tavirlarini sergilerken rahat olmak istiyorlar(korkuyorlar)^^
  Sebebi,nedeni de belli degilmi zaten?..
  ülkemizi i$gal edip hileyle ve zorbalikla ele geciriyorlar,benim dedigim olacak diyorlar!.
  Sonrada milli iradeymi$ gibi yutturuyorlar televizyonda!

  YanıtlaSil
 58. "Nazim Hikmet 1954 Budape$te konu$masi"ni internetten bir bulup dinleyin hepiniz birkere!
  Umarim bazilarinizin akli ba$ina gelir...!

  YanıtlaSil
 59. ya bu ülkede iç savaş çıksa bu ülkede herkes birbirini öldürse sonrada abd yada avrupa birliği ülkeleri gelip de başımıza çöreklense , hergün asker polis ölse , nasıl olurdu ? rahatlardınız boş beleş bedava konuşmayın bu ülkenin ekmeğini midesine indirip sonrada ekmek yediği çanağa sıçmanın anlamı yok bu çanak yine sana gerekecek aç kaldığında yine gelip bu çanaktan karnını doyuracaksın , ne yaparsanız yapın sabahtan akşama kadar konuşsanız dA VATANDAŞ SİZE GÜVENMİYOR , EVET Biz ailece tam 300 kişi bu seçimde ilk kez AK Partiye oy verdik evet inadına sizin inadınıza aşiret olarak AK Partiye oy verdik çünkü artık size inanmıyoruz yaptığınız haberler içi boş gerçeğe dayanmayan içeri sadece provake laflar la dolu haberler NE ANLATIRSANIZ ANLATIN YEMİYORUZ ARTIK

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Asker bizim askerimizmi artik..? polis bizim polisimiz miki artik..?^^ ben bu satilmi$ ülke iktidarindan karnimi doyurmuyorum onun icin hicbir ezikligim yok evelallah! korkmam TIRSMAM,dogru bildiklerimi herzaman görür anlatirim,cünkü ÖZGÜRÜM BAGIMSIZIM!^^ siz türkiyedekilerede tekrar nasip olur in$allah!^^ ve bunca degerlerle kazandigimiz ülkemizi,vatanimizi ne a$iretcilere ne bölücülere birakmiycaz in$allah!!!

   Sil
 60. HALK TV şu anda siz özgür ve tarafsız yayın yaptığını idda eden basın yayın kuruluşu olduğunuzu mu idda ediyorsunuz.. Yayın yaptığınız süre boyunca sürekli olarak AK Parti ye karşı alehte yayın yapmakla ve hükümete karşı tutumunuz , sürekli aynı noktada ve aynı konular üzerinde durmakla boşp beleş haberler yaparak ve içeriği sadece provake ile dolu haberler yapmakla siz sadece bir kesimin basın yayın örgütü olmakla kalıyorsunuz...Biz sizi gezi olaylarında tanıdık ve o olaylarda kendinizi yeteri kadar deşifre ettiniz , şunu asla ummayın ; bu ülkede iç savaş çıkaramayacaksınız , bu ülkede mezhep çatışması yapamayacaksınız , kendinizi yaksanızda bağırsanızda çağırsanızda sizi sizin gibi düşünen bir avuç kesimden başkası ne dinliyor ne de savunuyor...onun için ne ağaçların arkasına saklanın ne de elektrik direklerinin arkasına saklanın...bu ülkede demokrasi var bu ülkede özgürlük var bu ülkede sizden başka bizler varız , özgür ülkemizde demokrasi sınırları çerçevesinde benim ailem 300 kişi sandık başında ADAM gibi özgürce oyumuzu AK Partiye verdik , size inat sizin taraflı yalan yanlış boş beleş habelerinize inat olsun diye şeffaf sandıklara içerisinde AK Parti mühürlü zarflarımızı gururla attık....Belki size göre cahil kesimiz , size göre yalakayız , size göre şakşakçıyız ,size göre irtica cı , size göre cumhuriyet düşmanlarıyız bunlar sadece sizlerin bizleri gerçekten tanımadan önyargı ile bizim için düşünceleriniz , siz ne düşündüğünüz umrumuzda değil sizin kim olduğunuz da , siz kimsiniz bilmiyoruz ama biz bu ülkede %50 yiz biz Türkiye biz Millet biz Halk biz türkiye cumhuriyeti sınırlarında yaşayan vergisini ödeyen dinine ülkesine bağlı % 50' yiz tanıdınızmı ?

  YanıtlaSil
 61. halka uyu koyun dediniz halkta size koydu halkin dusmanlari 8 secim size koydu kapak olmadimi

  YanıtlaSil
 62. herkim sadece kendi düşüncesinden diye hırsıza yalancıya vatana ihanet edeni destekliyorsa onun şerefinden namusundan şüphe ederim


  YanıtlaSil
 63. siz onu külahima anlatin! akpkk nin secimi nasil kazandigini yurtdi$inda sagir sultan biliyor artik!^^ birtek sizin gibi koyunlar,a$iretciler bilmiyor,yalaka'larin amaclari belli zaten,yada zaten ülkeyi bölme ve kürdistan kurma hayalindeki pkk'cilarinda amaci belli zaten! sizde onlarla güle oynaya her$ey güllük gülistanlikmi$ gibi böyle devam edin!
  ARTIK KIM YUTARSA...!?^^ gerci kimlerin yutacagida belli ya..!^^
  (ac,yoksul,muhtac olan kesim,ve interneti olmayan egitim düzeyi dü$ük olan KIRsal alanlardaki kesim!^^)
  Ve sen yukardaki serdar bilmem ne; a$iret üyesi oldugunuzu söylüyorsunuz birde^^ senin burda ülke hakkinda konu$maya,ötmeye,yönlendirmeye hakkin yok birkere! HAA S.KT.R ORDAN..!^^
  sizlerin ne oldugu belli zaten! kurtulu$ sava$indami sava$tiniz? yoksa yabancilara pe$ke$ cekilip verilen yavru vatan KIBRIS tami sava$timiz? benim babam KIBRIS sava$inda mevzideydi birkere! bana vatanseverligi senmi ögreteceksin aklinca..? Defol git kendi koyunlarini kandir sen anca!!! Bana ve benim gibi bilinci yerinde gercek vatan evlatlarina i$lemez bunlar!!!

  YanıtlaSil
 64. Diger ba$ siralarda gelen halk tv sayfasindada özgürlüklere,haklara dü$kün dürüstlükten yana tavir alipda akp zihniyetine kar$i olanlar var evet,ama orada ateist olanlar,inanmayanlarda var hep yorum yazanlardan.. o yüzden bir adamakilli konu$uyorlar birde maksatlarini amaclarini a$an aciklamalar yaparak(din ve inanc konusunda) sacmaliyorlar bazen(malesef..).
  O yüzden ben ve benim gibiler burdayiz!.
  O belcikada ya$ayan IBRAHIM BEY'midir nedir ona'da küpe olsun; Kuran-i Kerim geldiginde icinde yeryüzünü,evreni,gökyüzünün 7 kattan olu$tugunu her$eyi acikca yaziyordu,daha ozamanlar dünyada hicbir devlette o teknoloji onu bilme imkani yoktu daha!^^ (bir örnek.) bunun di$inda gecmi$te ya$anmi$ bircok mucizelerde var. hatta benim kendi ba$ima bile 2 sene önce $ahit oldugum,hem gördügüm,hem duydugum,hem dokunma türü hissettigim(3ü birarada,ayni zaman ve ayni olayda^^) türden mucizeye bile $ahit oldum! Yüce Allah(c.c.) bazilarina,diledigine gösterir,bazilarina göstermez!^^
  O yüzden orada Ha$a Allah yokmu$,din yokmu$ gibi,sade senin belgesellerden ve uzay bilim adamlarindan bildigin dinledigin bilim inani$ini gercekmi$ gibi yorumlarinda yansitipda milletin aklini kari$tirma!(missioner'misin nesin) herkezin dini kendine! dinimiz hakkindaki ele$tirilerini degil,politik ve sosyal görü$lerinden dolayi yazacaklarin varsa yaz! "birdaha bu tür yorum yazmadan 3 defa oku!" gercek türklerle cihadci radikal yallah bismillah deyip saldirip kesip öldürenleri ve terrör gruplarini,Cezayir,Tunus,MISIR,Fas,afganistan,Irak vesaire Türkiye bunlarla ayni diyemezsin! Türkiye herzaman modern,öncü,örnek bir müslüman ülkesiydi! bu 12 senede bu hale döndük,döndük derkende biz gercek Türkler degil,ba$a gelen iktidar,tarikatcilar,müslüman karde$ler,terrör gruplari,uzantilari,onlarin atamalari ve yalakalari! Tüm Türkiyeyi böyle terrörist ülkeymi$ gibi göremez,ve tüm Islam ülkelerini ve islamiyeti geri kalmi$ terröristlikmi$ gibi göremez ve gösteremezsin yorumlarinda!

  YanıtlaSil
 65. Ne Tayyip'e Nede diger bize aday diye cikardiklari Ekdemehdil'e oy vermeyin!. Kendiniz halk olarak bir ba$kasini secin cikarin ey halkim! 2side ayni yere(Amerikaya)hizmet ediyor!. Tayyip'in Türkiyeyi ali$tirarak getirdigi bugünün Türkiyesinden bir sonraki(daha beter) ortadogu ülkesi a$amasina o götürücek! bayragi alip devam etmek icin bize A $ikki Tayyip sunuluyor,B plani icinde O'nu dü$ünüyorlar!
  Bu güya Chp ile Mhp'nin adayi Ekdemehdil Gercekte kim? Nasil bu duruma yillar öncesinden hazirlandi? Nasil bu duruma geldi? Tüm gercekleri ögrenmek icin son "Ceviz Kabugu" programini(27.06.2014 tarihli) izleyin! Konuk Ya$ar Nuri Öztürk'ün yillar önceki kendi üniversite anilarindan kendi agziyla bu ki$inin neler kari$tirdigina yaptigina $ahit olan ki$iden(kendisinden) ögrenin! ve tabiki Hulki Cevizoglu'nunda ayrica katkilariyla full programi mutlaka izleyin Youtube'dan falan! http://www.youtube.com/watch?v=clAcYF8AXF4

  YanıtlaSil
 66. sayın hacı kökçü, bu adam 80 yılda yapılmayan işleri 11 yılda yaptı. bana yaptığı 5 güzel işi söyleyebilirmisiniz

  YanıtlaSil